Про нас

Рукави високого тиску (РВТ), швидкороз'ємні з'єднання для шлангів, техпластини та інші вироби за мінімальними цінами від виробника! 

Компанія «Промімпекс» - п'ятнадцять років на ринку гумотехнічних виробів, рукавів високого тиску та фітингів.

За час роботи значно збільшилася торгово-виробнича база підприємства. Тепер це не тільки центральний офіс, цех зі штуцерування рукавів високого тиску і склад у місті Києві, але й філії в багатьох промислових центрах України: у Запоріжжі, Кривому Розі, Харкові та інших містах, а також представництво в Білорусії.

Нашими постачальниками є одинадцять російських заводів, два італійських і, зрозуміло, ми активно співпрацюємо з українськими виробниками. При складанні та реставрації рукавів ми використовуємо матеріали та комплектуючі наступних фірм:

* LWM (Німеччина) - рукави високого тиску і з'єднувальна арматура (фітинги);

* SEMPERIT (Австрія - Чехія) - рукави високого тиску, промислові рукава, спецрукава;

* SEL (Туреччина) - фреонові рукави для кондиціонерів;

* INTEVA (Іспанія) - швидкороз'ємні з'єднання (ШРС) і крани;

* "Кварт" (Росія) - рукави високого тиску, промислові рукава.

* Завод гідроарматури (України) - з'єднувальна арматура (фітинги) і адаптери;

Рукава готуються до складання і обтискаються на італійському обтискному обладнанні "O+P" (Точність обтиснення 0.1 мм).

На всі виготовлені рукави поширюється обов'язкова гарантія (1 - 2 роки).

Наші клієнти - великі товаровиробники у всіх галузях народного господарства України, а також безліч дрібних споживачів.

Ми не стоїмо на місці і активно розширюємо коло споживачів нашого товару - гумотехнічних виробів. Незалежно від кількості замовленої клієнтом продукції, ми намагаємося максимально повно задовольнити потреби кожного, хто звернувся до нас.

Велика кількість філій і величезна база клієнтів за порівняно короткий термін - це невипадково, адже у «Промімпекс» є безліч переваг перед іншими фірмами.

Перше: наша цінова політика направлена на те, щоб продати більше, а не дорожче. У нас існує прямий канал поставок гумовотехнічних виробів, фітингів, іншого обладнання від виробників, до того ж ми користуємося декількома видами транспорту. Наявність декількох постачальників дає нам можливість тримати ціни на мінімумі. Надходження на наші склади є безперебійним, ми підтримуємо найширший асортимент і великі партії продукції - для обсягів продажів від роздрібу до опту.

Друге: великий склад (що може собі дозволити не кожен) із більш як півтисячею найменувань гумотехнічної продукції. Оформлення документів відбувається безпосередньо на місці. 

Третє: наша робота з персоналом направлена на уважне ставлення до клієнта і професійний підхід до обов'язків. Ми враховуємо побажання клієнтів як відносно організації нашої роботи, так і щодо роботи кожного конкретного працівника і асортименту гумотехнічних виробів, фітингів, рукавів високого тиску.

І четверте: ми впевнені у своєму майбутньому, тому у нас є свій товарний знак.

Попрацювавши з нами один раз, познайомившись з нами ближче, ви не захочете йти ще кудись. Ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося і вдосконалюємося. Асортимент пропонованих нами гумотехнічних виробів і якість обслуговування задовольнить найвибагливіших замовників. Зверніться до нас, і вам не доведеться шукати дефіцитні товари від різних виробників у різних продавців.

 
 

Каталог товарів

Контакти

Рукава високого тиску РВД, промислові рукава - Промімпекс
(основний офіс)

04073, Україна, Київська, Київ, вул. Нижньоюрківська, будинок 9

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Промімпекс - гумовотехнічні вироби

Промімпекс - гумовотехнічні вироби

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create